Vynikajúca dovolenka na Slovensku

Tento rok konečne došlo k spolupráci Slovenskej agentúry pre cestovný ruch s poskytovateľmi služieb cestovného ruchu. Táto spolupráca by mala prilákať viac návštevníkov nielen z rodnej krajiny, ale aj z Česka a Poľska, odkiaľ prichádzajú každoročne značné skupiny turistov.

Napriek tomu, že letná dovolenková sezóna práve začína, kampaň štartuje práve s ňou. Ako ukázal nedávny prieskum, mnoho návštevníkov sa rozhoduje na poslednú chvíľu, a tak by mohla mať letná kampaň očakávaný úspech.

Kampaň predstavuje Slovensko ako krajinu, ktorá síce nemá more, ale má mnoho minerálnych prameňov, kúpeľov, aquaparkov, termálnych kúpeľov. Ponúka možnosť horskej turistiky, cykloturistiky, adrenalínové akcie, spoznávanie početných a významných kultúrnych pamiatok.

Propagácia sa uskutočňuje pomocou televízie, rozhlasu, dennej tlače, internetu ako aj prezentačných akcií v Česku a Poľsku.

Slogan celej kampane sa nesie v duchu textu: Slovensko ponúka more zážitkov. More spájané s tradičnou príjemnou letnou dovolenkou tu transformujú na príjemnú letnú dovolenku spojenú s množstvom zážitkov.

Spracované podľa článku dostupného na www.peekweek.com

29. Jún 2011 o 9:16 Jana Rusinková · Link
Tagy: ,

Pridaj komentár