Svadobný deň v kúpeľoch

Premýšlate nad tým, ktoré miesto by bolo najlepšie pre najkrajší a najdôležitejší deň vášho života? Čo by ste povedali na to, skúsiť niečo iné, netradičné a spojiť svoj svadobný obrad s príjemným relaxom v prostredí krásnej prírody?

Mnoho párov si pre svoju svadbu zvolí klasický program – obrad v kostole, hostina v niektorom prenajatom hoteli či reštaurácii, a tým to všetko končí. No existuje aj iná zaujímavá možnosť. Ako by sa vám páčilo, keby ste sa po svadobnej noci zobudili a pred dverami by na vás čakalo čerstvé pečivo či ovocie s rozvoniavajúcou kávou alebo čajom?

Načo sa stresovať plánovaním, zháňaním potrebných vecí, a robiť si zbytočné vrásky? V súčasnosti má veľa kúpeľných stredísk vo svojej ponuke usporiadanie celej svadby – od prípravy kvetinovej výzdoby, cez rôzne kozmetické a kadernícke služby, zabezpečenie fotografa a kameramana, až po celý svadobný program. Zorganizujú vám aj svadobný obrad – pod holým nebom, v niektorej z krásnych sál, záleží na vašom vkuse.

Ale tým to vôbec nemusí skončiť. Po svadobnej noci si môžete užívať krásne romantické chvíle relaxačného alebo kúpeľného pobytu so svojou polovičkou vo wellnesse, pri masáži, vo výrivke, saune,… To je už na vás. Svadobná noc by mala byť najkrajšou nocou vo vašom spoločnom živote, no unavení a bez energie toho už veľa nespravíte. Aj pre toto sú kúpele tým správnym výberom pre svadbu.

25. November 2011 o 12:55 Lenka Vojtašáková · Link
Tagy: 

Pridaj komentár