Wellness pobyty kúpeľov Teplice nad Bečvou

Zdrojom kúpeľov Teplice nad Bečvou je prírodná liečivá voda, ktorá vďaka obsahu oxidu uhličitého zmierňuje bolesti a lieči zdravotné problémy. Kúpeľ v tejto vode má nielen liečebné, ale aj relaxačné účinky. Bublinky vyvierajúce na povrch hladiny príjemne šteklia pokožku a oxid uhličitý sa dostane do krvného obehu, čím rozšíri cievy. Okrem kúpeľa však kúpele Teplice nad Bečvou ponúkajú aj iné zaujímavé procedúry.

Wellness

Po namáhavých dňoch si vaše telo zaslúži oddych a relax. A práve to je cieľom wellness pobytu. Po aromaterapeutickej masáži a liečivých zábaloch sa budete cítiť dobre nielen po fyzickej, ale aj po psychickej stránke. Wellness centrum kúpeľov však ponúka aj ďalšie prvky. Vypoťte škodliviny z tela v niektorej zo sáun, oddýchnite si v bazéne s protiprúdom či vo výrivke.

Morské prostredie

Problémy dýchacích ciest môže vyriešiť pobyt, ktorý okrem rôznych procedúr, ktoré majú za úlohu regeneráciu horných dýchacích ciest, zahŕňa aj kúru v soľnej jaskyni Saltika. Zároveň však môžte zrelaxovať svoje telo pri uhličitom kúpeli, bahennom zábale či klasických masážach.

Kúpele s ajurvédou

Pobyt zameraný najmä na prevenciu pred chorobami. Využíva prvky ajurvédskej masáže, ktorá vyrovnáva krvný tlak a posilňuje imunitný systém. Túto masáž v kúpeľoch Teplice nad Bečvou robia rodení Indovia. V spojení s kúpeľmi v uhličitej termálnej vode pomáha pri problémoch zažívania vyvolaných stresom, ďalej pri bolestiach hlavy a migrénach, nespavosti a tiež je skvelým pomocníkom pri redukcii hmotnosti.

Po absolvovaní tohto pobytu vaše telo bude cítiť zrelaxované a omladnuté. Okrem masáží a kúpeľov je súčasťou programu aj potná procedúra vo svédan boxe, po ktorej sa telo rýchlejšie zbavuje škodlivých látok, zlepšuje sa stav pokožky a má mnohé ďalšie pozitíva.

Romantický pobyt

Špeciálne pre páry je vytvorená ponuka romantického pobytu, kde okrem iného dostanete aj vynikajúcu luxusnú večeru pre dvoch pri sviečkach. Pred večerou si môžte vybrať z rôznych relaxačných procedúr. Po príjemnej aromasáži sa odoberte do fínskej sauny, v ktorej okrem vás nebude nik iný. Romantické chvíle môžte stráviť aj v útulnom wellness centre hotela Moravan s výrivkou. Takto si nielen užijete krásne chvíle so svojou polovičkou, ale urobíte niečo dobré aj pre svoje telo.

Ženský špeciál

Ak si chcete oddýchnuť od každodenných povinností doma či od práce, je tu pre vás skrášľovací pobyt, po ktorom sa budete cítiť zrelaxovaná a odpočinutá. Čaká na vás aromatická masáž, zábaly z bahna priamo z Mŕtveho mora, masáž a starostlivosť o vašu pleť na tvári a kúpeľ v termálnej vode. Oddýchnuť si môžte aj v bazéne hotela Moravan. K dispozícii je aj vynikajúca nefajčiarska kaviareň a wellness centrum.

Mužský špeciál

Pre silnejšie pohlavie je tiež pripravený špeciálny program, ktorý zahŕňa aj procedúru v poláriu Arktika. Ide o chladovú terapiu v špeciálnej kabíne s teplotou siahajúcou až do -120°C. Zohriať sa však môžte v niektorej zo sáun alebo pri zábale. Po masáži sa budete cítiť zrelaxovane a plný novej sily a energie.

To nie je všetko

Okrem spomenutých pobytov ponúkajú kúpele Teplice nad Bečvou širokú škálu rôznych iných pobytov. Ak chcete pripraviť pre svojho partnera/partnerku špeciálne, originálne prekvapenie, pozvite ju na Valentínsky pobyt. Ak Veľkú noc nechcete tráviť doma, je tu aj možnosť Veľkonočného pobytu. Cez jarné, letné a jesenné prázdniny, keď majú voľno aj učitelia, sú k dispozícii pobyty práve pre učiteľov. A ak ešte neviete, kde budete tráviť Silvestra, možno Silvestrovský liečebný pobyt je to pravé pre vás.

Pridaj komentár