Kúpele Smrdáky a ich liečebné pobyty

Špecializíciou pre kúpele Smrdáky je liečba kožných chorôb a chorôb pohybového aparátu spolu s reumatickými ochoreniami. Využívajú pri tom jedinečné prírodné bohatstvo – sírovodíkovú minerálnu vodu a sírne bahno. Vďaka vysokej koncentrácií sírovodíka v termálnych prameňoch, má liečba s pomocou týchto unikátnych zdrojov, nielen rýchly liečebný efekt. Po liečbe nastáva dlhé obdobie bez príznakov choroby.

V centre môžete nájsť posilňovne a tak spevniť svoju postavu. V telocvičniach sa dá zahrať volejbal, basketbal, futbal. Kúpeľný park otvára ďalšie možnosti – pod vedením inštruktora si s priateľmi môžte zahrať rôzne skupinové športy. Vo výrivkách či saunách alebo počas masáží a zábalov si môžte užiť skvelý relax a oddych.

Tieto kúpele sú určené pre všetkých bez ohľadu na vek. Pre deti do 12 rokov je určený detský liečebný pobyt, ktorý pomáha odstraňovať zažívacie problémy, problémy s dýchacími cestami či problémy s kožou.  Smrdáky ponúkajú aj ďalšie pobyty. Pre seniorov sú počas celého roka pripravené zvýhodnené liečebné alebo relaxačné balíky. Páry tu môžu stráviť romantické chvíle nielen počas Valentína.

16. December 2011 o 7:42 Lenka Vojtašáková · Link
Tagy: , , ,

Pridaj komentár