Prvý ročník Yoga&Dance Spring Festival v Ostrave

Máte radi jogu? Chceli by ste vyskúšať aj iné štýly ako ste cvičili doteraz? Alebo patríte skôr k priaznivcom dynamickejšieho tanečného športu? V tom prípade neváhajte a príďte na Yoga&Dance Spring Festival, ktorý bude mať tento rok premiéru v Ostrave! Bude sa konať od 30.3 až 1.4.2012, takže si môžete užiť celý víkend zaujímavých športových zážitkov.

Na festivale sa predstavia všetky typy jogy, ktoré v Ostrave môžete nájsť. Vyskúšajte si napríklad tradičnú hathajogu, jogu vedomia – kundalini, Ananda jogu, precíznu lyegnar jogu a taktiež živú Jivamukti jogu, dynamickú Vinyasa jogu a fyzicky náročnejšiu Ashtanga jogu. Okrem toho tu nebudú chýbať ani lekcie bojových umení ako je Tai-chi, Aikido a Krav Maga. Zúčastniť sa môžete aj na hodinách Capoiery, tanečnej Zumby alebo Port-de-Bras.

Na novom Yoga&Dance Spring Festivale budete môcť vidieť to najlepšie, čo v súčasnosti nájdete v Ostrave. Festival sa zameriava na podporu tanca, jogy, bojových umení, ale aj zdravého životného štýlu celkovo. Každý milovník športu si tu nájde to svoje. Priaznivci tradičných aj netradičných tanečných smerov, obdivovatelia ázijských bojových umení a aj tí, ktorí radi rozvíjajú svojho ducha pomocou relaxačných a zároveň intenzívnych cvičení.

Podľa vedúcej celého projektu, Lenky Knagovej, je podstatou festivalu ukázať, že Ostrava ponúka aj iné možnosti vyžitia. Ostrava je známa svojim pestrým nočným životom, preto je festival ukážkou toho, že v tomto českom meste sa dá nájsť aj mnoho iných alternatív na zábavu. Tento spôsob zábavy je navyše aj prospešný tak pre fyzické ako aj psychické zdravie.

Yoga&Dance Spring Festival je určený pre všetky vekové kategórie. Počas týchto troch dní prebehne v troch sálach viac ako 30 lekcií rôznych športových aktivít. Mladších zaujmú lekcie Zumby, baletného Port-de-Bras a napríklad aj dynamickej a stále populárnejšej Vinyasa jogy. Ženy v stredných rokoch potešia hodiny jogy na všelijaké spôsoby. Muži určite ocenia, že sa môžu zúčastniť lekcií rôznych druhov bojových umení.

Návštevníci sa budú môcť dozvedieť aj niečo viac ako o tom, ako zlepšiť životné prostredie okolo seba. Festival bude totiž organizovať aj prednášky, ktoré sa budú venovať ekológii a radám, akým spôsobom sa každý môže zapojiť o podporu životného prostredia, v ktorom žijú. Táto téma by nemala ostať bez povšimnutia, preto príďte a získajte množstvo zaujímavých informácií aj vy!

Navštívte Severnú Moravu a zájdite si na kúpeľný alebo relaxačný pobyt! Počas neho si môžete spraviť výlet a prísť sa pozrieť na Yoga&Dance Spring Festival. Takto si okrem relaxačných procedúr vychutnáte aj pôžitok z tanca a relaxu na mnoho rôznych spôsobov!

28. Marec 2012 o 8:26 Lenka Vojtašáková · Link
Tagy: , , ,

Pridaj komentár