Otvorenie cyklistickej sezóny vo Wellness Hoteli Frymburk

Ste milovníkom cyklistiky? Radšej cestujete bicyklom ako autom? Tak si určite nenechajte ujsť v poradí tretí ročník otvorenia cyklistickej sezóny vo Wellness Hoteli Frymburk! Má názov “Krížom krážom cez Šumavské more”. Hlavným usporiadateľom je samozrejme Wellness Hotel Frymburk, ktorý akciu usporadúva spoločne s mestom Frymburk. Celá akcia je naplánovaná na sobotu 12.mája 2012 od 10 hodiny doobeda v areáli Wellness Hotela Frymburk.

Celkovo sú pripravené tri cyklistické trasy, ktoré sa skladajú z jedného malého a dvoch veľkých okruhov. Malý okruh je dlhý 20 kilometrov a je vhodnejší pre rodiny s deťmi. Veľké okruhy majú 33 a 40 kilometrov. Jazda po dlhšom okruhu bude spestrená o netradičný výjazd na Vítkov Hrádok do nadmorskej výšky 1053 m, kde cyklistov privíta správca hradu – kastelán so svojou družinou.

Účastníci akcie obdržia v informačnom stánku letáčik s mapkou a popisom trasy spolu s registračným náramkom. S týmto náramkom budú môcť návštevníci využiť zľavy vo Wellness Hoteli Frymburk a budú zaradení do výherného zlosovania v závere dňa. Počas celého dňa budú v areáli hotela prebiehať workshopy a detské organizované hry, všetko za hudobnej a moderátorskej produkcie Hitrádia Faktor.

V popoludňajších hodinách bude hrať obľubená hudobná skupina Papouškovo sirotci. Spestrením dňa bude, ako v predchádzajúcom roku, výstava hier a hlavolamov. Pre zúčastnených bude po celú dobu akcie pripravené občerstvenie, ponuka domácej údiarne Wellness Hotela Frymburk, pravé juhočeské domáce koláče hotelových cukrárok a ďalšie šťavnaté grilované pochúťky.

Vyhlásenie víťazov a tombola prebehne vo Wellness Hoteli Frymburk. V rámci tejto akcie bude v meste Frymburk zároveň prebiehať prvý Lipenský polmaratón v behu a otvorené závody na inline korčuliach. Usporiadateľom je novo vzniknutý klub Triatlon Lipno a SK Lyžiari-Bežci Frymburk.

Program je naozaj bohatý a je z čoho vyberať. Preto si určite nenechajte ujsť túto akciu a objednajte si rekondičný alebo relaxačný pobyt vo Wellness Hoteli Frymburk. Okrem cyklistiky si tu môžete užiť dokonalý relax, ktorý potrebujete.

8. Máj 2012 o 20:35 Lenka Vojtašáková · Link
Tagy: , ,

Pridaj komentár