Posledná júnová nedeľa v Kúpeľoch Luhačovice

Neviete čo by ste pripravili pre vaše deti na koniec školského roka? Máme pre vás skvelý tip! Hotel Vega s programom VEGA NEDEĽA v Kúpeľoch Luhačovice sa postará nielen o vaše deti, ale aj o vás. Školské povinnosti sa končia veľkou rýchlosťou a pre tých nedočkavých, ktorí sa už tešia na letné prázdniny, je tu deň plný zábavy a zážitkov!

Najväčšou detskou hviezdou bude Michal Nesvadba so svojou šou. Dospelí si určite užijú čoraz viac populárny zorbing, jazdu na štvorkolkách alebo airsoft. Posledná nedeľa pred začiatkom vytúžených letných prázdnin rozhodne nebude dňom, kedy sa deti s rodičmi budú nudiť. Michal Nesvadba má v rukáve mnoho kúziel s farebnými páskami, hračkami a pesničkami, do ktorých sa budú môcť aktívne zapojiť aj deti.

Okrem toho budú pripravené početné súťaže pre deti aj dospelých, občerstvenie a bohatý sprievodný program. Dospelí sa vybláznia na čerstvo dokončenej zorbingovej dráhe, ktorá je dlhá až 200 metrov. Touto dĺžkou sa stala najdlhšou umelou dráhou v Českej republike. Adrenalín zaručene vyburcuje až 50 kilometrová rýchlosť! Podľa riaditeľa Hotelu Vega Mariana Ležáka si VEDA NEDEĽU užijú všetci. V ponuke je dokonca aj lukostreľba, paintball, minigolf či armwrestling.

VEGA NEDEĽA bude dňom plným zábavy, dobrodružstva a nezabudnuteľných zážitkov. Hotel Vega ožije už o 10.hodine ráno a veselý deň bude trvať do 18.hodiny, prípadne aj dlhšie. Nedeľa v nádhernom prostredí Luhačovičskej priehrady bude skvelou príležitosťou, ako deťom skrátiť čakanie na letné prázdniny a zároveň si užiť deň plný zážitkov s celou rodinou.

Neváhajte a príďte sa zabaviť do Kúpeľov Luhačovice! Pripravili si pre vás zaujímavé prázdninové pobyty! Užijete si tu nielen skvelú letnú dovolenku, ale taktiež aj dokonalý relaxačný pobyt počas celého roka! Na výber máte až z 15tich hotelov!

20. Jún 2012 o 8:05 Lenka Vojtašáková · Link
Tagy: , , ,

Pridaj komentár