NaturMed procedúry v Hoteli Therma Dunajská Streda

Hotel Therma v Dunajskej Strede má čo ponúknuť! V oddelení NaturMed&Fitness spája dávne rokmi overené techniky z ďalekého Orientu a moderné procedúry 21. storočia. Miestnosti a ošetrovne, v ktorých sa tieto procedúry vykonávajú sú štýlovo zariadené s dôrazom na príjemnú atmosféru. Profesionálni zamestnanci ju dotvárajú pomocou správneho svetla, vône a hudby. NaturBar je zasa útočiskom po namáhavom cvičení alebo pred zábalom, kedy si treba dopriať pohár osviežujúceho občerstvenia.

Masáže

Na výber máte z veľkého množstva masáží. Jednou z nich je napríklad reflexná masáž, ktorá pomocou tlaku na reflexný nervový bod vysiela signál vybraným orgánom. V kombinácii s esenciálnymi olejmi má pozitívne účinky nielen na orgány, ale aj na pokožku, ktorú čistí, tonizuje a revitalizuje. Relaxačná atmosféra je umocňovaná svetlom, pomalou hudbou a jemnou vôňou. Nezabudnuteľnou je romantická aromaterapeutická masáž pre dvoch so sviečkami a dvoma masérmi v jednej miestnosti. Využiť môžete aj pracovisko Thai masáž, kde dostanete originálnu masáž thalasso alebo masáž Cleopatra, ktorá využíva aj medovo-mliečnu emulziu.

Zábaly

Okrem masáží môžete relaxovať aj pri zábaloch. Bahenné zábaly zregenerujú vašu dehydrovanú pokožku a pleť na tvári. Obsahujú veľké množstvo minerálov, ktoré povzbudzujú energiu a omladenie pokožky. Podporujú jej pevnosť a pružnosť. V Hoteli Therma používajú bahno z Karlových Varov a z Hévizu. Ďalšou metódou je zábal parafínom alebo parafango. Oba tieto zábaly sa používajú lokálne s teplotou až 50°C. Rozdiel je v tom, že parafango obsahuje aj prírodné bahno.

Fototerapia

V Hoteli Therma používajú rôzne typy fototerapie. Lampa Bioptron pomáha pri liečbe zápalov, poúrazových rán, uľavuje od bolestí kĺbov, lieči problematickú pokožku, regeneruje svaly a zrýchľuje rekonvalescenciu pohybového aparátu. Novinkou je TDP lampa, ktorá pochádza z ďalekého východu. Špeciálne lávové minerály menia vlnovú dĺžku žiarenia a vďaka tomu je intenzívnejšie a pôsobí do väčšej hĺbky postihnutej oblasti.

Hotel Therma v Dunajskej Strede ponúka toho oveľa viac. Príďte a relaxujte v luxusnom prostredí hotela! Ak nechcete cestovať do Dunajskej Stredy, na výber máte iné destinácie, v ktorých si užijete dokonalý kúpeľný alebo relaxačný pobyt.

26. Jún 2012 o 12:32 Lenka Vojtašáková · Link
Tagy: , ,

Pridaj komentár