Bardejovské kúpele – relax, liečba a zábava v jednom

Kúpeľné mesto Bardejov má prívlastok najkrajšieho mesta na Slovensku. Nájdete tu jeden z najstarších skanzenov na Slovensku, ktorý je zameraný na slovenskú architektúru. Zároveň je toto mesto zapísané do zoznamu Svetového dedičstva UNESCO. Napriek tomu, že nepatrí medzi veľké slovenské mestá, na severovýchode Slovenska má svoje významné postavenie. Kúpele Bardejov patria na prvé priečky v obľúbenosti u kúpeľných hostí.

Bardejovské kúpele poskytujú široký sortiment či už liečebných alebo relaxačných a wellness procedúr. Väčšina klientov je síce zo Slovenska, no našli sa aj priaznivci z okolitých aj ďalekých krajín. Samoplatcovia tvorili v roku 2011 44% celkového počtu zákazníkov, ktorí využili služby kúpeľov. Dokonalý relax zaručuje aj panenská príroda. Letná sezóna beží už od 8. júna aj na letnom kúpalisku.

V Kúpeľoch Bardejov to bude tento rok poriadne žiť. Čaká na vás bohatý kultúrny program a v kombinácii s novými zrekonštruovanými ubytovacími zariadeniami sú ideálnym miestom na komfortný víkendový pobyt, na ktorý len tak ľahko nezabudnete. Navyše kúpele pripravujú nové typy skrášľovacích pobytov pre ženy! Máte sa na čo tešiť. Špeciálna ponuka sa pripravuje aj pre zamilované páry. Už čoskoro budete môcť so svojou polovičkou zažiť neopakovateľné chvíle plné wellnessu, relaxu a romantiky.

Novovybudovaný Wellness Spa komplex je určený aj pre rodiny s deťmi. Každá veková kategória si tu nájde to svoje. Nachádza sa tu niekoľko bazénov s perličkovým kúpeľom, prúdové masáže, detský bazén, saunový svet, fitness centrum a priestory na relaxačné masáže. Okrem toho vám profesionálny personál poskytne aj liečebné procedúry, ktoré vám dokážu pomôcť s rôznymi problémami – od ochorení obehového a tráviaceho ústrojenstva cez netuberkulózne choroby dýchacích ciest po ochorenia pohybového aparátu a tak ďalej.

Práve na spomínané ochorenia je tu ponuka kúpeľných/liečebných pobytov. Okrem toho tu však môžete zažiť aj skvelý relaxačný pobyt a zregenerovať tak svoj unavený organizmus.

27. Jún 2012 o 8:24 Lenka Vojtašáková · Link
Tagy: ,

Pridaj komentár