Hviezdne leto 2012 v Aquacity Poprad

Viete čo bude toto leto centrom najlepšej zábavy? Jednoznačne Aquacity Poprad! Tento rok tu zažijete to, čo ste ešte nezažili! Pripravte sa na nezabudnuteľné leto, pretože sa blíži závratnou rýchlosťou. Hviezdne leto v Aquacity Poprad odštartuje Mega otváračka 30. júna s Tinou a Tomim Popovičom. Okrem nich tu zavíta aj hviezda Mc Erik. To však vôbec nie je všetko!

Samozrejmosťou budú letné hry AquaCity, odohrá sa tu Slovanet Beach Volleyball Cup, súťažiť budete môcť aj v tímoch, vyskúšate si rôzne adrenalínové atrakcie a deti si zatancujú na detskej diskotéke s maskotom. Vychutnáte si divoké kúsky na capoiera show, takisto aj na aero show, zapotíte sa na aqua aerobicu a zumbe a na záver si Aquacity Poprad pripravil premiéru novej 5D Laser Show s pyrotechnickými efektami!

Otvárací víkend bude pokračovať v nedeľu s maskotmi Oskarom a Olíviou. Deti si tu užijú indiánsky animačný program s facepaintingom alebo inak povedané, s maľovaním na tvár ako aj balónovú show. Krásna nedeľa bude pokračovať letnými hrami v Aquacity Poprad a vrcholom bude Mega Disco s maskotmi. Počas každého ďalšieho víkendu je pre deti pripravená nedeľa so svojim špecifickým animačným programom. Deti sa môžu tešiť na Levieho kráľa, Spidermana a Supermana, Madagaskar Show, Káčerovo a mnoho iného.

Nezabudlo sa ani na mladých. Môžte očakávať vystúpenia úspešných tanečných skupín The Pastels, Old School Brothers alebo Hip Hop fakultu Johnyho Perfekta a Lady Mel. Okrem tanečných skupín sa predstavia aj speváci a kapely – napríklad Smola a Hrušky či Denis Lacho. Navyše je pre vás každú sobotu pripravená bazénová party znova so svojou témou.

Program je bohatý, tak neváhajte a objednajte si relaxačný alebo kúpeľný pobyt na Východnom Slovensku, odkiaľ to do Aquacity Poprad budete mať len kúsok! Užite si leto v skvelom aquaparku!

27. Jún 2012 o 15:55 Lenka Vojtašáková · Link
Tagy: , ,

Pridaj komentár