Letná sezóna na kúpaliskách už začala

Vysoké teploty už začali útočiť a nie je nič lepšie ako s nimi bojovať pri vode na kúpalisku. A tu je tá dobrá správa – väčšina kúpalísk už otvorila svoje brány! Niektoré si na tohtoročnú sezónu pripravili horúce novinky, na niektorých si budete môcť užiť letné bazénové party, pre rodiny s deťmi sú pripravené animačné programy – jednoducho máte sa na čo tešiť!

Termálne kúpalisko vo Vyhniach Vodný raj je otvorené už od 1. júna. Celý júl a august bude otvorené denne od 8.30 do 20.30. Na letnú sezónu 2012 si pripravili špeciálne prekvapenie – preniesli k vám prímorskú atmosféru z Chorvátska! 19. júna tu vystúpila chorvátska skupina Klapa Škrla. Okrem toho si budete môcť zasúťažiť v jedení palaciniek, pití piva a športové hry alebo si vychutnať šou drinky. Každú nedeľu sa sa budú konať pravidelné cvičenia zumby.

Termálne kúpalisko v Rajeckých Tepliciach privítalo prvých návštevníkov 8. júna. K dispozícii sú dva termálne bazény – plavecký 25°C a detský 32°C, reštaurácia, 6 bufetových stánkov, minigolf, ihrisko pre plážový volejbal, nohejbal, letné chatky na prenájom a WiFi internet v celom areáli. Kúpať sa tu môžte od 9.00 do 19.00 v závislosti od počasia.

Aquapark Veľký Meder takisto otvoril všetky bazény 1. júna. Čaká tu na vás zábava, oddych a dobrodružstvo! V krytom komplexe je k dispozícii krytý plavecký s dvoma celoročnými tobogánmi, perličkový bazén, krytý detský bazén, polokrytý sedací bazén, krytý rodinný zábavný bazén a rekreačný bazén s hydromasážou. V letnom areáli si môžete užívať športový plavecký bazén spolu s talianskym bazénom. Tarzania a vonkajší detský bazén je v mesiaci jún v prevádkze cez víkendy.

Aquacity Poprad je síce otvorené celoročne, no letnú sezónu chce privítať štýlovo! Chystá veľkú Mega otváračku s hviezdami ako je Tina, Tomi Popovič a Mc Erik, predstavia novú 5D laser show s pyrotechnickými efektami, nové adrenalínové atrakcie, budete sa môcť pozrieť na capoiera show a mnoho iného. Nezabudli ani na mladších návštevníkov – pre nich je pripravená detská diskotéka s Oskarom a mnoho iného.

Aquapark Tatralandia je takisto v prevádzke celý rok, avšak celý vonkajší areál a všetky atrakcie sa otvoril od 16. júna. Práve tento deň bol dátumom oficiálneho otvorenia letnej sezóny veľkým vodným súbojom “Watter battle”, kde o prvenstvo súťažili tri národy – Slovensko, Poľsko a Česko. Na tomto podujatí zaspievala aj Lucie Bílá a objavili sa tu aj iné známe osobnosti.

Aquapark Bešeňová leto víta hudobným šialenstvom 27. júna, ktoré budú mať na svedomí koncerty Zdenky Prednej, Martina Haricha a Jakuba Petraníka.

Aj Spa&Aquapark Turčianske Teplice už beží v plnom prúde. Toto leto si užijete kopec zábavy všade. Stačí si pribaliť dobrú náladu, správnu partiu alebo rodinu a o ostatné sa kúpaliská a aquaparky postarajú sami!

27. Jún 2012 o 9:31 Lenka Vojtašáková · Link
Tagy: ,

Pridaj komentár