Letný štart v Kúpeľoch Nový Smokovec

Ak Kúpele Nový Smokovec pomaly otvárajú letnú kúpeľnú sezónu. Na sobotu 7. júla si pripravili bohatý program pre veľkých aj pre tých najmenších, ktorý sa bude konať od 10.00 do 16.00 v areáli Kúpeľov Nový Smokovec. Tak zoberte svoje deti, partnerov, rodičov či starých rodičov a príďte stráviť zábavnú sobotu do kúpeľov v prostredí krásnej slovenskej prírody!

Začínať sa bude divadelným predstavením 3 prasiatka. Vystúpia aj mladí speváci a detský folklórny súbor Popradčan. Od 13.40 začína škola tanca a animačný program. Horská záchranná služba a mestská polícia vysvetlia, čo je dôležité pri poskytnutí prvej pomoci a ako sa správať, aby prvá pomoc nemusela byť poskytnutá. Od 14.00 budete môcť počuť tóny súboru bicích nástrojov z Legnice.

Počas celého dňa budú vystavené veterány – historické automobily, ktoré potešia oko nejedného milovníka automobilového priemyslu. K dispozícii bude skákací hrad, deti si budú môcť zasúťažiť, šikovné animátorky im namaľujú na tvár niečo pekné, budú môcť obdivovať zvieratká v domácej ZOO alebo sa zúčastniť školy tanca či tanečných animácií.

Dospelí si budú môcť nechať namaľovať karikatúru, zmerať si krvný tlak, hladinu cholesterolu, cukru, metabolického tlaku a zdravotnícky personál im ukáže ako správne cvičiť. Zároveň bude prebiehať “prednáška o medveďoch s medveďom” a počas celého dňa si budete môcť pochutnať na grilovaných špecialitách, guláši a cukrovej vate.

Príďte sa zabaviť! Spojte to s kúpeľným alebo relaxačným pobytom v Kúpeľoch Nový Smokovec a spravíte tak niečo pre svojho ducha ale aj telo.

27. Jún 2012 o 14:23 Lenka Vojtašáková · Link
Tagy: ,

Pridaj komentár